Menu

Salon łazienek: najnowsze rozwiązania w jednym miejscu

28 kwietnia, 2015 - Uncategorized
Salon łazienek:  najnowsze rozwiązania w jednym miejscu

Salon łazienek Salon łazienek to miejsce, w którym możemy nabyć nowoczesne i eleganckie meble oraz akcesoria, ale również zaczerpnąć inspiracji. Wybór odpowiedniego zestawu ułatwiają gotowe ekspozycje.
Wykorzystanie niebanalnych pomysłów i najwyższej klasy materiałów to sposób na stworzenie przestrzeni, w której będziemy się mogli zrelaksować i nabrać sił. Aranżacja wnętrza jest trudnym zadaniem. Przy wyborze rzeczy do łazienki trzeba wziąć pod uwagę walory estetyczne i funkcjonalność.

Salon łazienek: skorzystaj z rad specjalisty

Zestawy łazienkowe muszą być dostosowane do charakteru i wielkości pomieszczenia. Żeby całość idealnie się prezentowała, warto skorzystać z rad doświadczonego projektanta. W większości salonów łazienkowych możliwa jest konsultacja wystroju pomieszczenia z doradcą.
W prowadzącej salon łazienek firmie Sanimex można bezpłatnie skorzystać z propozycji architekta, który pomoże dobrać odpowiednie materiały i zaproponuje najlepsze dla nas rozwiązanie. Żeby mieć lepsze wyobrażenie przyszłej łazienki warto zapoznać się z jej komputerową wizualizacją.

Dobierz odpowiednią kabinę z salonu łazienkowego

Dobranie odpowiedniej kabiny prysznicowej to jeden z kluczowych elementów przy wyborze zestawu łazienkowego. Kabiny prysznicowe powinny być wykonane z dobrej jakości materiałów. Dodatkowo muszą być funkcjonalne i łatwe w konserwacji. Należy też zwrócić uwagę na sposób otwierania i zamykania drzwi.
W przestrzeniach o nietypowych kształtach można zdecydować się na wykonanie kabiny na indywidulane zamówienie. Bardziej wymagający mogą zaopatrzyć się multifunkcjonalne kabiny z funkcjami natrysku, sauny, hydromasażu. Połączenie pary wodnej i olejków zapachowych pozwoli się zrelaksować i odprężyć po codziennym dniu. Rozkładane siedzenia z możliwością regulacji, a także obsługa za pomocą pilota znacznie poprawiają komfort korzystania.

Wygodne wanny: porównaj modele w salonie łazienek

Ekskluzywna wanna to prawdziwy rarytas. Funkcje masażu i jacuzzi w połączeniu z dobrej jakości materiałami zwiększają wygodę i pozwalają się zrelaksować. W ofercie salonów łazienek są różne modele wanien: od tradycyjnych po designerskie. Również wybór kolorów jest bardzo duży.
Osobom wysublimowanych dedykowane są jasne odcienie. Dla bardziej odważnych i podkreślających swoją indywidualność można dobrać wanny w nietypowych kształtach i żywych barwach. Ciekawą propozycją jest, np. czarna okrągła wanna, która idealnie sprawdzi się w nowoczesnych aranżacjach. Do takiego rozwiązanie pasują dodatki w drapieżnych odcieniach.