Menu

Meble technorattan i zestawy modułowe do ogrodu

luty 20, 2015 - meble

meble technorattanSztuczny rattan to materiał do tworzenia ciekawych, modnych i praktycznych mebli, które mogą mieć wielorakie zastosowanie. Można dzięki nim ciekawie zaaranżować salon, sypialnię czy jadalnię, ale najczęściej jednak są wybierane do ogrodu czy na balkon, nie tylko jako meble hotelowe, ale także przez osoby prywatne. Najwygodniej tworzyć aranżacje z mebli modułowych.

Tworzenie swego miejsca wypoczynku.

Meble modułowe, czyli zestawy składające się z poszczególnych części, które można dowolnie ze sobą komponować, w zależności od potrzeb i fantazji, kupimy w wielu sklepach z wyrobami z technorattanu. Najwygodniej oczywiście jest zamawiać je w sieci. W przykładowym komplecie znajduje się stolik z fotelami, które można zestawiać w sofę i dokupować inne moduły w miarę potrzeby. Dzięki temu meble z technorattanu sprawdzają się nie tylko do wypoczywania na siedząco, ale również na leżąco. Przydadzą się również w rodzinach z dziećmi.

Moduły w ogrodzie.

Taki zestaw modułowy w ogrodzie sprawdza się szczególnie wtedy, kiedy odwiedzą nas goście, ponieważ można go ustawić tak, by każdy miał swoje wygodne miejsce. Zaaranżowanie miejsca na spędzanie wolnego czasu przy kawie w ogrodzie jest szybkie i łatwe. Technorattan nie boi się deszczu ani słońca, tak ja zwykłe meble rattanowe, więc na noc czy po skończonej zabawie można zabrać do domu jedynie elementy takie jak poduszki wyściełające fotele czy sofy. Dodatkowo można dokupić do ogrodu leżaki z technorattanu, które wspaniale spełnią swoją rolę kiedy zechcemy się opalać. Ich jakości nie grożą nawet kosmetyki do opalania. Po sezonie wystarczy je przetrzeć mokra ściereczką i mogą czekać na następny rok.

W hotelarstwie technorattan ma coraz większą ilość swoich zwolenników i tam też te meble są często kupowane w zestawach modułowych, by tworzyć eleganckie i wygodne komplety wypoczynkowe, na których można rano wypić kawę. Niewątpliwie ten sztuczny materiał ma jeszcze jedną zaletę, którą jest estetyczny, nowoczesny i modny wygląd i dlatego zyskuje coraz więcej popularności na rynku.