Menu

Kontenery sanitarne i toalety przenośne: jak zorganizować obóz kempingowy?

Maj 2, 2015 - budowlanka

wc toalety przenośne

Planujesz organizacje obozu kempingowego, by wybrać się w góry lub nad jezioro? Oprócz niewątpliwych walorów turystycznych, trzeba zwrócić uwagę również na kwestie sanitarne. Żeby zapewnić uczestnikom obozu odpowiednie warunki, należy zadbać o to, by mieli się gdzie umyć i załatwić.

Brak gotowej infrastruktury

Jeśli nie możemy skorzystać z gotowej infrastruktury, dobrze jest postawić na gotowe rozwiązania, jak np.: przenośne toalety i kontenery sanitarne. To bardzo wygodne pod względem organizacyjnym. Wystarczy tylko umówić się z firmą zajmującą się dostawą tego typu produktów, wskazać miejsce w którym planujemy zorganizować obóz, a na końcu powiedzieć, by zabrali kontenery z powrotem. Wszystkim zajmie się obsługa danej firmy. To bardzo dobra opcja dla osób, które zawodowo zajmują się organizowaniem obozów w różnych ustronnych miejscach.

Toalety przenośne

Toalety przenośne, które mamy obecnie do dyspozycji znacznie różnią się od tych oferowanych jeszcze klika lat temu. Są przede wszystkim schludne i zadbane. Wykonanie z wysokiej jakości materiałów sprawia, ze łatwo utrzymać je w czystości, kontenery nie są popękane i przyjemnie się z nich korzysta. Dostawcy takich rozwiązań dbają o to, by toalety przenośne były dobrze odkażone i bardzo zadbane. Dzięki temu otrzymujemy gotowy i czysty produkt. Kontenery sanitarne są bardzo funkcjonalne. Umożliwiają załatwianie potrzeb fizjologicznych , a także umożliwiają wykonywanie podstawowych zabiegów higienicznych. Bez problemu można skorzystać z mobilnych kabin prysznicowych po ciężkiej trasie w góry czy trudnym spływie kajakowym. Dzięki tego typu rozwiązaniom nawet najbardziej wymagający obóz będzie dla uczestników przyjemnością. Nie ma bowiem nic przyjemniejszego niż relaksująca kąpiel po ciężkim wysiłku.