Menu

Dobra wiadomość! Spil wspomaga WOPR!

Lipiec 11, 2015 - budowlanka
Dobra wiadomość! Spil wspomaga WOPR!

Współpraca pomiędzy firmą Spil a Wodnym Ochotniczym Pogotowiem Ratowniczym podjęta została stosunkowo niedawno, ale już dziś można stwierdzić, że była strzałem w dziesiątkę.

Wspolne cele to solidna podstawa
Ta współpraca opiera się na bardzo solidnych podstawach. Obie organizacje mają wiele wspólnych celów oraz cech. Przede wszystkim wspólnym mianownikiem jest bezpieczeństwo dzieci. Spil to firma, która już od wielu lat tworzy bezpieczne place zabaw dla dzieci. Są to place, które spełniają wszystkie rygorystyczne normy, które zbudowane są z bezpiecznych i przyjaznych materiałów. Poza tym konstrukcje marki Spil są zawsze zaprojektowane w sposób dokładnie przemyślany, są niezwykle różnorodne i dopasowane do potrzeb każdego klienta z osobna. Place małe i duże, bardziej sportowe, czy też fantazyjne. A wszystkie bezpieczne, jak żadne inne. Bo przecież dzieci w miejscu do zabaw muszą czuć, że wszystko odbywa się tak, jak powinno, a każde urządzenie jest sprawne i wytrzyma ich wszystkie wygłupy, zabawy i „testy”. Warto również nadmienić, że Spil koncentruje się na wszystkich dzieciach, również tych, które nie mogą korzystać z tradycyjnych miejsc do zabaw. Z obserwacji zapotrzebowania wynika jedna z najnowszych propozycji Spila, czyli plac zabaw dla dzieci, które zmagają się z niepełnosprawnościami ruchowymi. To niespotykane rozwiązanie. Jak widać Spil lubi pomagać i działać w sposób pozytywnie oryginalny.

Bezpieczne wakacje

Słowo „bezpieczeństwo” to klucz do wszelkich dziecięcych aktywności, szczególnie tych wakacyjnych. Wiedzą to zarówno pracownicy firmy Spil, jak i wolontariusze z WOPR – u. Ratownicy wodni na co dzień zmagają się z trudnymi i niebezpiecznymi sytuacjami, do jakich, co roku dochodzi nad akwenami w naszym kraju. Ci ludzie to prawdziwi bohaterowie, dlatego też Spil wspomaga finansowo WOPR. Ratowanie ludzkiego życia, a już szczególnie życia dzieci to ogromna odpowiedzialność i wymagające zadanie. Przede wszystkim, aby się tego podjąć trzeba przejsć odpowiednie szkolenia, które przygotują młode osoby do działania w sytuacjach kryzysowych, których w czasie letnim nad wodą nie brakuje. Dzięki pomocy marki Spil, nowi ratownicy mogą odbywać szkolenia, a także ratownicy mogą prowadzić zajęcia dla najmłodszych, na których uczą ich, w jaki sposób bezpiecznie bawić się nad wodą oraz, jak w razie konieczności udzielać pierwszej pomocy.

Najważniejsze umiejętności

Nabycie przez dzieci umiejętności i wiedzy na temat odpowiedzialnego zachowania podczas pobytu nad jeziorem, rzeką, czy morzem jest bezcennym kapitałem na przyszłość. Dzięki temu unika się kolejnych tragicznych wypadków, których i tak jest bardzo dużo. Dlatego wspomóż WOPR również Ty. Warto zainteresować się działaniami ratowników wodnych, warto również obejrzeć ofertę producenta placów zabaw, który ich wspomaga. Razem możemy więcej. A wszystko po to, by, jak najrzadziej dochodziło do nieprzyjemnych i trudnych sytuacji. Zadbajmy o bezpieczeństwo i rozsądek najmłodszych, a na pewno w przyszłości wyrosną z nich odpowiedzialni dorośli.

Zobacz, jak pomagamy: http://spil.pl/spil-wspomaga-wopr/